facebook

Позначка: психологиня

“Це готовий конфлікт”. Шкільна психологиня пояснила, чому батьки і діти мають відмовитися від російської мови вже зараз

“Це готовий конфлікт”. Шкільна психологиня пояснила, чому батьки і діти мають відмовитися від російської мови вже зараз В українській системі освіти гостро постало мовне питання, зокрема мова спілкування дітей у навчальних закладах поза уроками. В одному класі можуть навчатися діти,…

У 6 чи 7 років? Психологиня Марія Сичинська пояснила, коли краще віддавати дитину в школу

У 6 чи 7 років? Психологиня Марія Сичинська пояснила, коли краще віддавати дитину в школу Українська експертка з батьківсько-дитячих стосунків Марія Сичинська зазначає, що діти найчастіше готові піти до першого класу у 7 років. Проте, перш ніж упевнитися в тому,…

Психологиня Катерина Гольцберг: Через смартфони діти нині у фізичній небезпеці

Психологиня Катерина Гольцберг: Через смартфони діти нині у фізичній небезпеці  «Інтернет став авторитетом. Діти йому беззастережно вірять» Не потрібно бути експертом, щоб помітити різницю між сучасними дітьми і тими, які зростали 20 років тому. А от у чому полягають ці…

Чому діти лаються і як з цим працювати. Пояснює психологиня Світлана Ройз

Чому діти лаються і як з цим працювати. Пояснює психологиня Світлана Ройз “Ця тема від самого початку глибша, ніж просто ненормативна лексика і прояв вербальної агресії. Цікаво, що є дослідження про те, що лайку не використовують у примітивних племенах і…

Як учителю працювати зі своїми емоціями в інклюзивному класі. Пояснює психологиня

Як учителю працювати зі своїми емоціями в інклюзивному класі. Пояснює психологиня Працюючи в інклюзивному класі, учителі можуть відчувати обурення, неприйняття, злість, зневіру, жаль, невідкладне бажання допомогти чи жертвувати собою. А ще, коли вчитель дає матеріал дитині з ООП, а та…

Дитина-грубіян: психологиня про причини такої поведінки та її попередження

За допомогою грубої поведінки діти хочуть показати, що вони є вже дорослими, самостійними й незалежними. Інформує Всеосвіта. Безліч вчителів та батьків останнім часом скаржаться на те, що їхні діти стали грубими й цинічними, хоч недавно були слухняними та уважними. Дорослі…

Ми, освітяни, зараз як динозаври: адаптуйся до нових умов середовища або вимирай! – психологиня

Перехід на дистанційне навчання – це не лише про формат навчання, це про зміну епох, вважає Світлана Ройз. В умовах карантину дистанційне навчання стало одним з невіддільних елементів освіти. Якщо раніше про нього говорили лише як про додатковий – і,…

Чим небезпечна ідеалізація та чи варто жити для себе – психологиня про прагнення досконалості

Як не бути ідеальною для всіх? Перфекціонізм – характерна риса сьогодення. Ідеалізація у роботі та житті людини часто призводить до негативних наслідків. Чим саме небезпечна ідеалізація та які ресурси можна отримати від намагання сподобатися оточуючим? Чи варто почати жити для…

Повернутись вверх