facebook

9-им та 11-им класам необхідно повернутися до повноформатного навчання – Сергій Шкарлет

Вчителі мають застороги щодо відсутності очного спілкування з учнями, зазначає очільник МОНу.

Інформує Всеосвіта.

Сьогодні, 19 січня, у своєму телеграм-каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет поділився думкою про те, що повернення учнів 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання є вкрай необхідним та важливим:
Спілкуючись з учителями, я постійно чую про їхні застороги щодо відсутності очного спілкування з учнями. Не менше хвилюються й батьки та школярі, яким протягом поточного навчального року довелося готуватися до ЗНО та ДПА здебільшого в дистанційній формі.
Очільник МОНу також зазначив, що після завершення посилених карантинних заходів та за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання.

В областях, де показники захворюваності на COVID-19 будуть контрольованими, Шкарлет порушуватиме питання про повернення школярів 9-х та 11-х класів за парти:
Маємо бажання та наміри відновити повноформатне або змішане навчання й для школярів інших класів. Наразі тривають відповідні консультації з Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та Головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком.
Нагадаємо, раніше Сергій Шкарлет наголошував, що молодші класи після завершення локдауну можуть повернутися за парти.

 

Чтайте також:  У 5-9 класах збільшать кількість уроків з декількох предметів

Джерело.


Повернутись вверх