facebook

Помічник вихователя ЗДО: чи є право на «вислужну» надбавку?

;

Помічник вихователя ЗДО: чи є право на «вислужну» надбавку?
Вихователь закладу дошкільної освіти (далі — ЗДО) прийнята на роботу 01.09.2019. Також працівниця має стаж роботи більше 3 років на посаді помічника вихователя. Чи зараховується робота на цій посаді до педстажу для встановлення надбавки за вислугу років? Коли педагогу взагалі можна встановити таку надбавку?
Хто має право?
Виплата надбавки за вислугу років педагогічним працівникам передбачена ч. 4 ст. 61 Закону про освіту* та Порядком № 78**. При цьому дія останнього поширюється на працівників, які займають посади згідно з Переліком № 963*** і на яких поширюються оплатні умови, встановлені для працівників закладів освіти.

Чтайте також:  Відпустка за минулий рік: можливість використання під час війни

Джерело.


Повернутись вверх