Міфи української освіти: 1. “Методичні рекомендації Міносвіти є документом, обов’язковим до виконання” – листи, інструкції, методичні рекомендації, інші документи органів виконавчої влади, крім наказів, зареєстрованих Міністерством юстиції України, не є нормативно-правовими актами і не можуть встановлювати правові норми(Закон “Про освіту”,…
Позначка: міфи
Міфи про професію вчителя та репетитора Професії вчителя та репетитора наповнені міфами як правдивими, так і безглуздими. Стереотипи які є і зараз заважають комунікації між викладачами та учнями. Репетиторами можуть бути й учні випускних класів, й студенти. Та через міфи…
До Дня працівників освіти: міфи про вчителів/-ок Чому існують міфи про учительську професію? Напевно, тому що вона соціальна: кожен/-а із нас знає про особливості вчительської професії із власного досвіду. Пам’ятаєте: колись вам зізнавались знайомі, як думали в дитинстві, що їхні…
Чи повинен сучасний вчитель знати все? Розвіюємо міфи Кілька десятків років тому вчителі були надміру серйозними, авторитетними та суворими. Батьки здебільшого вимагали від дітей беззаперечної поваги до педагогів, не зважаючи на те, чи заслуговували ті на неї. Учні боялись своїх…
Думаєте про дистанційну школу? Головні переваги та міфи Сьогодні багато батьків віддають дітей до сучасної дистанційної школи. Чим так привабливо навчання в режимі онлайн, можна побачити на прикладі “Оптіми”, одного з передових навчальних закладів для школярів в Україні. Чотири головні…
Учні повинні боятися вчителя: 5 головних міфів про педагогів Професія вчителя протягом свого існування вже має кілька міфів, у які вірять українці. Зокрема, вважають, що учні мають боятися педагога, щоб у класі була дисципліна. Які ще стереотипи про вчителів найпопулярніші…
Чи можна за кілька тижні освоїти нову професію та одразу знайти роботу: міфи про онлайн-курси. У багатьох рекламах онлайн-курсів часто пишуть, що вони зможуть миттєво влаштувати людину на роботу з зарплатою більшою в п’ять разів. Але чи дійсно за кілька…