facebook

Кожен сам по собі. Артур Пройдаков із топ-10 найкращих учителів світу назвав причину провалу НУШ у середній школі

Кожен сам по собі. Артур Пройдаков із топ-10 найкращих учителів світу назвав причину провалу НУШ у середній школі

Реформа Нової української школи у 5-9 класах провалилась через те, що вчителі-предметники продовжують працювати кожен сам по собі, роблячи акцент на своїй дисципліні. Водночас не враховуються соціально-емоційні навички школярів.

Таку думку висловив вчитель української мови та літератури Артур Пройдаков із топ-10 кращих педагогів світу. Він зауважив, що в цей період школярам важливо не просто давати завдання з варіантами відповідей, але й вчити дітей дискутувати та висловлювати свою думку в колективі. Про це освітянин розповів в ефірі 21 каналу.

“В середній школі реформа забуксувала тому, що тут пішли вчителі-предметники – фізик, хімік, українська мова, математик, англійська мова тощо. І багато вчителів працюють так само, як раніше. Просто акцент на свій предмет, п’ять вправ домашніх і так далі. А в чому додана вартість Нової української школи? В тому що ми робимо акцент на ось ці соціально-емоційні навички”, – каже Пройдаков.

Він пояснює, що дітям треба давати більше можливостей для роботи в команді. Крім того, школярам важливо розвивати критичне мислення, що передбачає НУШ. За словами педагога, в початковій школі вправи, які передбачають формування таких навичок вчителі використовують, проте вони не всі перейшли до середньої.

Чтайте також:  Мета – пройти, а не засвоїти. Мама шестикласниці розкритикувала НУШ із "домашкою за 5 хвилин" і фізкультурою онлайн

Джерело.


Повернутись вверх