facebook

5-6 клас НУШ: підвищення кваліфікації та самоосвіта педагогів

5-6 клас НУШ: підвищення кваліфікації та самоосвіта педагогів
Ідеї та пропозиції від «На Урок» для професійного зростання

Навчання впродовж життя – одна з найважливіших компетентностей сучасної людини. Протягом декількох років в Україні було розроблено та запроваджено нову систему підвищення кваліфікації, яка передбачає значне розширення можливостей для самовдосконалення та розвитку педагогічної майстерності вчителів.

Відповідно до вимог чинного законодавства, педагог має свободу вибору суб’єктів, тем, видів, способів тощо підвищення кваліфікації. Зокрема, звернемо увагу на Постанову КМУ від 21.08.2019 №800  (Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників):

  • Пункт 6. Педагогічні і науково-педагогічні працівники можуть підвищувати кваліфікацію за різними формами, видами.
  • Пункт 7. Педагогічні та науково-педагогічні працівники самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації (далі – суб’єкти підвищення кваліфікації).
  • Пункт 9. Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа – підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників.
  • Пункт 13. За результатами проходження підвищення кваліфікації педагогічним та науково-педагогічним працівникам видається документ про підвищення кваліфікації, технічний опис, дизайн, спосіб виготовлення, порядок видачі та обліку якого визначається відповідним суб’єктом підвищення кваліфікації.

«На Урок» як суб’єкт підвищення кваліфікації працює відповідно до вимог чинного законодавства, надаючи послуги, спрямовані на професійне зростання педагогів за різномантіними напрямами та всебічний розвиток учасників освітнього процесу.

За понад 5 років діяльності Освітній проєкт «На Урок» організував сотні вебінарів, десятки конференцій та курсів для вчителів. Для того, аби педагогам, які працюють в 5 та 6 класах НУШ, було простіше зорієнтуватися в навчальному матеріалі, підготували перелік заходів, які можна переглянути та навчатися в межах підвищення кваліфікації.
Онлайн-курси для вчителів НУШ (базова середня освіта):
Онлайн-курси для вчителів – комплекс навчальних матеріалів на актуальні для освітян теми, авторами яких є викладачі-практики та спеціалісти із різних сфер освіти, науки, культури.

Особливості участі: всі курси дистанційні, кожен, хто зареєструється, має необмежений доступ до навчальних матеріалів, спілкування в коментарях, додаткових матеріалів. За потреби учасник курсу може придбати повний доступ до курсу, що передбачає доступ до фінального іспиту та завантаження свідоцтва підвищення кваліфікації.

Пошук інших курсів: перейдіть за посиланням.


Інтернет-конференції для вчителів НУШ (базова середня освіта):
Онлайн-конференції для вчителів – це масштабний, зручний, ефективний формат підвищення кваліфікації, коли протягом дня глядачі у прямому ефірі спілкуються із фахівцями на задану конференцією тему та діляться досвідом.

Особливості участі: конференції проходять в онлайн-форматі та доступні для перегляду в запису; відбуваються відкриті трансляції, долучитись до яких може кожен педагог. За потреби учасники можуть замовити свідоцтво про підвищення кваліфікації, яке відповідає вимогам чинного законодавства.

Пошук інших конференцій за темою: перейдіть за посиланням.

Вебінари для вчителів НУШ (базова середня освіта):
Вебінари для вчителів – це онлайн-заходи на визначену тему, які дозволяють у зручний спосіб підвищувати рівень педагогічної майстерності вчителів у дистанційному форматі. Виступи охоплюють максимально широкий перелік тем і дисциплін, які відповідають професійному запиту вчителів англійської мови.

Особливості участі: вебінари перебувають у відкритому доступі та пропонують безкоштовне навчання. Педагоги, які мають акаунт на сайті, можуть вільно реєструватися на захід та переглядати його запис. Трансляція та запис знаходяться на Ютуб-каналі проєкту у відкритому доступі. За потреби педагоги можуть замовити свідоцтво підвищення кваліфікації, яке відповідає вимогам чинного законодавства.

Пошук інших вебінарів за темою: перейдіть за посиланням.

Джерело.


Повернутись вверх