facebook

Вчителі назвали причину, яка заважає учням добре вчитися

Вчителі назвали причину, яка заважає учням добре вчитися

Опитування, проведене британською благодійною організацією YoungMinds, показало, що школярі не можуть навчатися належним чином через погане психічне здоров’я.

Про це повідомляє Express.

Дослідження також показало, що 63% педагогів вважають, що їхні учні недостатньо рано отримують підтримку в області психічного здоров’я, а 45% не впевнені, що дитина зможе отримати психологічну допомогу поза школою.

Повідомляється, що опитування було організовано після того, як офіційні дані показали, що рівень самогубств серед молодих людей віком 15-19 років в Англії зріс на 35% з 2020 по 2021 рік.

Дані управління національної статистики показують, що в 2020 році 147 молодих людей віком 15-19 років в Англії вчинили самогубство.

Це число зросло до 198 в 2021 році, що є найвищим показником за більш ніж 30 років і найбільшим стрибком для будь-якої вікової групи.

Дані NHS також показують, що в 2022 році очікується найбільша кількість звернень до служб психічного здоров’я дітей та підлітків (CAMHS).

Згідно з останніми даними NHS, кількість осіб молодше 18 років, які потребують лікування NHS, на 23% вище, ніж у той же період минулого року. Велика кількість ще не лікувалися і залишається в списках очікування.

Чтайте також:  "Бо я так сказала!" 8 фраз авторитарних батьків, які руйнують життя дитини

Джерело.


Повернутись вверх