facebook

Заздрість чи дурість? Українську вчительку жорстоко зацькували за реп-уроки, колеги захлинаються жовчю

З українських шкіл останнім часом приходить дуже багато новин про те, що діти потрапляють практично в становище “заручників” через жорстоке цькування. Однак цього разу ситуація прийняла абсолютно несподіваний поворот.

 


Виявляється, серед учительського колективу теж буває “булінг”. З Харківської області прийшла історія про важкий шлях вчительки Ольги Халепи.
Про це стало відомо завдяки публікації експерта в області IT-бізнесу Едуарда Рубіна в мережі Facebook.
“Дізнався від “Inna Sovsun” про те, що почався булінг проти “Ольга Халепа”, але не від учнів, а від її керівництва, від “педагогів”, які повинні підтримувати хороших вчителів колег. На жаль про нашу систему освіти підходить анекдот, який я прикріпив до цього посту.”, – зізнався Рубін.
Справа в тому, що вчителька біології Ольга під час карантину створила в соціальних мережах спільноту, де для учнів придумала додаткові уроки в стилі хіп-хопу. Такі дії вчительському колективу та адміністрації школи, де Ольга працює, не сподобалися, її змушують звільнитися.
Що має робити вчительська спільнота і особливо школа, де викладає Ольга? Заохочувати креативність, поширювати цікавий погляд на викладання біології, розбивати стереотипи про вчителів і вчительок. Що ж робить насправді керівництво і колектив Яковлівського ліцею, в якій Ольга опрацювала 13 років? Знущається, цькує і змушує вчительку звільнитися”, – розповідає Едуард.

Чтайте також:  Поліцейські склали протокол за булінг на директорку ліцею

Публікація Едуарда Рубіна, скріншот: Facebook

Публікація Едуарда Рубіна, скріншот: Facebook

Публікація Едуарда Рубіна, скріншот: Facebook

Джерело.


Повернутись вверх