facebook

МОЗ наполягає на введенні запланованого посиленого карантину з 8 до 24 січня

МОЗ наполягає на введенні запланованого посиленого карантину з 8 до 24 січня

Міністерство охорони здоров’я наполягає на введенні запланованого посиленого карантину з 8 до 24 січня. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на тлі інформації про можливе перенесення або скасування локдауну.

“Ми заздалегідь попередили про жорсткий карантин з 8 до 24 січня включно. Була прийнята відповідна постанова уряду. Під час мого особистого спілкування з бізнесом всі зазначили, що розуміють введення посилених карантинних заходів”, — заявив очільник МОЗ.

Я неодноразово наголошував, що з кінця січня традиційно починає зростати кількість хворих на грип. На середину лютого (з огляду на статистику минулих років) прогнозується пікове навантаження щодо захворюваності на грип. Тому ми вважаємо, і це думка наших епідеміологів, що введення з 8 до 24 січня посиленого карантину на території країни вкрай необхідно для того, щоб максимально збити цю хвилю і пройти її без колапсу до весни поточного року”, — підкреслив Степанов.

Міністр зазначив, що щодня від коронавірусної хвороби помирає майже 200 людей. За його словами, понад 23 тис. осіб наразі знаходяться в лікарнях і потребують відповідної медичної допомоги в умовах стаціонару. Понад 10% — це важкі хворі. Взагалі в країні збільшується кількість важких хворих. Також очільник МОЗ закликав українців звертатися з будь-якими ознаками ГРВІ до сімейних лікарів для проведення тестування на COVID-19. Країна повністю забезпечена тест-системами, а потужності лабораторій дозволяють проводити понад 75 тис. тестувань на добу.

Чтайте також:  Подовжені канікули, навчання з серпня і суботами - МОН дало нові рекомендації щодо графіку

Джерело.


Повернутись вверх