facebook

Школи можуть перейти на дистанційну та змішану форми навчання: комісія видала розпорядження

Державна комісія ТЕБ та НС рекомендує розпочати канікули у школах з 15 жовтня, а вишам перейти на онлайн-навчання.

 


На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 12 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Комісія прийняла рішення – рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 до 30 жовтня 2020 року канікули. У наступний період – можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації. Також рекомендовано закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року перейти на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (окрім сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, “червоних” карантинних зон, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою).

Відповідне доповнення до постанови “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641” повинні підготувати Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти та науки на розгляд Кабінету Міністрів.

Нагадуємо, ще раніше Міністерство освіти й науки рекомендувало ЗСО провести осінні канікули з 15 до 30 жовтня 2020 року включно, ввівши для цього необхідні зміни до структури навчального року.

Чтайте також:  «Ми проти дистанційного навчання»: у Вінниці батьки вийшли на протест проти онлайн-освіти

Джерело.


Повернутись вверх