facebook

Дитина погано вчиться: 5 дієвих порад для батьків

Дитина охоче йде на заняття до школи, проте оцінки приносить додому не найкращі. Головна задача у такому випадку – знайти справжню причину.

 

Часто буває, що погані оцінки в щоденнику викликані тим, що дитина не знаходить спільної мови з вчителем і вважає предмет нецікавим або відчуває напругу у відносинах з батьками чи однокласниками. Про це повідомило видання tochka.net.

Не сварити за погані оцінки
Потрібно спокійно розібратися в ситуації та поговорити з дитиною. Крім цього піти в школу і поговорити з класним керівником, учителем та директором. Краще звернути увагу на поведінку дитини та не придавати великого значення оцінкам. Пояснити, що важливі саме знання, а не оцінки.

Знайти вподобання
Варто допомогти дитині знайти сферу, яка їй буде цікава, і допомогти в ній розвиватися.

Оцінки дітей

Хороші відносини всередині сім’ї
Щоб допомогти дитині вчитися, потрібно показати, що потрібно вміти також і розслаблятися. Тому що саме відпочинок допомагає відновити сили. Дитина має знати, що сім’я її любить і допоможе в будь-якій кризовій ситуації.

Вміти слухати
Часто школярі замикаються в собі тому, що у батьків немає часу поговорити і вислухати. Варто не забувати виділяти час для розмови з дитиною. Або у випадку завантаженості, попросити перенести розмову на більш зручний час.

Чтайте також:  Як працюватимуть садочки, школи та виші під час карантину: заява МОН

Навчай та навчайся
Варто розповідати дитині про своє шкільне життя, як відбувалося вивчення конкретних тем. Нехай школяр пояснить тобі правило, перекаже історію або розповість формулу.

Джерело.


Повернутись вверх