facebook

Осінніх і зимових канікул не буде: в одному з міст готуються до навчального року в екстремальних умовах

Осінніх і зимових канікул не буде: в одному з міст готуються до навчального року в екстремальних умовах

А можливо перейдуть і на 6 денний режим навчання

Освітяни в Україні готуються до нових викликів під час навчального року. Зважаючи на застереження щодо можливих тривалих блекаутів, освітяни опрацьовують різні формати навчання школярів.

У Черкасах не виключають, що осінніх і зимових канікул і місті не буде. Натомість дітям дадуть можливість перепочинку взимку, тривалістю щонайменше місяць. Це водночас зекономить енергоресурси у місті.

Натомість починати навчання влітку, тут не планують.

Враховуючи критичну ситуацію з електропостачанням у країні зараз та невтішні прогнози на осінньо-зимовий період, розглядаємо різні варіанти організації навчального процесу. Зокрема, розглядаємо варіант відмови від осінніх та весняних канікул, – заступник міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

Не виключають у місті й можливого переходу на 6 денний робочий тиждень у школах. А також як варіант, опрацьовують можливість продовжити навчальний рік до кінця червня, хоча зазвичай останній дзвінок лунає тут наприкінці травня.

Нагадаємо, звичайно шкільного життя українській школярі не мають уже 5 років поспіль. Спершу на заваді стала пандемія коронавірусу, і масовий перехід на дистанційку. Потому розпочалося повномасштабне вторгнення і частина українських школярів не мають фізично своїх навчальних закладів.

Чтайте також:  10 днів врятують? Ще в одній з областей ухвалили рішення щодо початку навчального року

До слова, у міністерстві освіти не виключають, що запропонують школам починати навчання не на 8:00 чи 8:30, а пізніше. Аби школи споживали менше світла.

Джерело.


Повернутись вверх