facebook

Вчитель на заміні: доплату передбачено у розмірі до 50% посадового окладу

Вчитель на заміні: доплату передбачено у розмірі до 50% посадового окладу
Працівникам, які виконують на тому ж підприємстві, в установі, організації поряд з своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою) або обов’язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи, провадиться доплата за суміщення професій (посад) або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника. Розміри доплат за суміщення професій (посад) або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника встановлюються на умовах, передбачених у колективному договорі. На цьому наголосили спеціалісти МОН в листі від 02.05.2024 р. № 1/7687-24.
Посадовці відзначили, що Постановою № 1298 та Наказом № 557 передбачено встановлення працівникам доплати у розмірі до 50% посадового окладу (ставки заробітної плати, тарифної ставки):

  • за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників;
  • за суміщення професій (посад);
  • за розширення зони обслуговування або збільшення обсягу виконуваних робіт.

Зазначені види доплат не встановлюються керівникам закладів, установ освіти та наукових установ, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів закладів, установ освіти та наукових установ, їх заступникам.
Керівникам місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, при яких створені централізовані бухгалтерії, керівникам бюджетних установ, закладів та організацій надано право встановлювати працівникам цих установ, закладів та організацій конкретні розміри посадових окладів та доплат і надбавок до них у межах фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисах доходів і видатків.

Чтайте також:  Календарно-тематичне планування з усіх предметів на 2024/2025 н. р.

Окремого порядку встановлення педагогічному працівнику доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника немає.

Джерело.


Повернутись вверх