facebook

Людям байдуже. Тренер з батьківства дав пораду, як реагувати на істерику дитини в публічному місці

Людям байдуже. Тренер з батьківства дав пораду, як реагувати на істерику дитини в публічному місці

Український тренер з батьківства Володимир Швець запевняє, що якщо у дитини трапляється істерика в публічному місці, то стороннім людям байдуже на це. Вони просто люблять дивитися на те, що відбувається навколо та тикати пальцями.

Фахівець запевняє, що в такі моменти батькам потрібно підтримати свою дитину та уважно вислухати. За його словами, малюк має вирости спокійною та врівноваженою людиною, а дорослим потрібно змінити своє ставлення до себе та до хлопчиків та дівчаток. Про це Швець розповів в Instagram.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Volodymyr Shvets (@tatovlog)

“Нам варто змінювати своє ставлення і до себе, і до наших дітей, і тим більше до сторонніх абсолютно людей. Я відкрию страшну таємницю стороннім людям завжди байдуже. Це спостерігачі. Вони просто люблять дивитися на те, що відбувається навколо, і тикати пальцями. Але насправді вони ж не приймають участі ніякої в вашому житті. Ну і що, що кажуть сторонні люди? Вони розвернуться і підуть. А ваша дитина має вирости спокійною, врівноваженою людиною”, – запевняє експерт.

Нагадаємо, український психіатр та доктор медичних наук Олег Чабан запевняє, що батьки виховують своїх дітей так, як виховували їх і найчастіше вважають, що така модель єдино правильна. Так, каже фахівець, хтось лупцює, щоб “направити на путь істинний”. А хтось робить це у стилі вихованої безпорадності кажучи, що у всіх діти як діти, а у нього дебіл.

Експерт запевняє, що таким чином дорослі виховують зі своїх дітей невдах. Крім того, за його словами, це відобразиться у підлітковому віці, коли школяр знайде собі подібних бунтарів і буде реалізовувати закладену у підсвідомість батьками програму.

Чтайте також:  Дитина прогулює школу, а заплатять батьки: у Раді підготували новий законопроект

Джерело.


Повернутись вверх