facebook

Цього року раніше: коли буде останній дзвоник 2024

Цього року раніше: коли буде останній дзвоник 2024

Розповідаємо, коли закінчиться навчальний процес і пройде останній дзвоник в Україні.

Останній дзвоник в Україні 2024 року пройде в умовах війни. Через військові дії школи, згідно з рішенням Міносвіти і науки України, можуть самостійно встановлювати дати канікул залежно від ситуації в регіоні. Розповідаємо, коли планується останній дзвоник 2024 в більшості навчальних закладів.
Коли звучить останній дзвоник у 2024 році
Навчальний рік у школах, згідно з постановою Кабміну №782 розпочався, як і зазвичай, 1 вересня 2023 року, але ось триватиме він на місяць довше – до 28 червня 2024 року. Такими є загальні рекомендації щодо освітнього процесу, але водночас, у Міносвіти зазначають, що дату завершення навчального року можуть на місцях визначати педради та керівники шкіл – залежно від рівня освітніх втрат. Та свято останнього дзвоника не залежатиме від цього, його цього року планують провести раніше, ніж минулого – в кінці травня.

Останній дзвоник 2024, незалежно від тривалості навчального року, у більшості шкіл пролунає 31 травня.

До 28 червня ж може тривати атестація, компенсаторні заняття та інші заходи освітньої програми в закладах освіти, де, приміром, освітній процес часто переривався через обстріли. У деяких містах, наприклад у Харкові, додаткові заняття пропонують також проводити в серпні.
Коли випускний у 9 класів 2024 і коли випускаються 11-ті
Щодо випускних, то з ними також визначилися ще не всі школи – ці дати також залежать від навчального процесу. З того, що відомо зараз:

  • випускний у 9 класів планують провести 7 червня;
  • випускний у 11 класів – 15 червня.
Чтайте також:  В укриттях нема умов для уроків, кожен займається своїми справами: ДСЯО повідомила, скільки школярів мають доступ до навчання

Знову-таки, час проведення цих заходів залежатиме від ситуації в тому чи іншому регіоні.

Джерело.


Повернутись вверх