facebook

“Уявляю, з якою радістю до вас ідуть на уроки!” Вчитель із Києва, що танцює з учнями і знімає кумедні відео в TikTok, став зіркою мережі

“Уявляю, з якою радістю до вас ідуть на уроки!” Вчитель із Києва, що танцює з учнями і знімає кумедні відео в TikTok, став зіркою мережі

Вчитель української мови та літератури з Києва Юрій Пеоні знімає кумедні відео та танцює зі своїми учнями під трендову музику, викладаючи це у соцмережі. На одному з них педагог пропонує вгадати, де з усіх учасників саме він.

Відео, яке Пеоні виклав у ТікТок, переглянуло понад 2,5 мільйонів користувачів соцмережі. Дехто з них підкреслював, що до такого вчителя діти з радістю йдуть на уроки.

“Я уявляю з якою радістю потім учні ідуть до вас на уроки”.

“Тільки на таких молодих і відкритих вчителів надія”.

Крім того, педагог викладає відео, як він проводить уроки для школярів. Так на одному із них, він разом з учнями проводив судове засідання за мотивами твору Емми Андрієвської “Говорюща риба”. Діти були в захваті від такої ідеї, як і користувачі соцмережі.

Дописи Пеоні набирають тисячних переглядів та лайків, а користувачі соцмережі в захваті від молодого педагога та його манер викладання.

Крім того вчитель також дає дітям креативні завдання і додому. Так, в одному із відео, він показав як діти читали цифрові вірші під час вивчення теми числівників. А потім повинні були самі придумати таку поезію.

“В школярів розвивається фантазія, я б за такий урок віддала що маю, бо в мій час фантазію приструняли та заставляли вчити чи заучувати дослівно. Як мінімум навчаться ставити правильно наголоси у числівниках (одИнадцять чи одинАдцять?). Читання з різними емоціями та проспіву корисне для створення нових нейронних зв’язків тощо”.

Чтайте також:  Скільки часу вчитель має виділяти на уроці учневі з ООП?

“Круте завдання. Дітям з Вами дуже пощастило”.

“Дуже класна подача. Вас хочеться слухати і долучатися”.

“Дуже цікаво як дітки справились із завданням! Круто! Якби в мене були такі вчителі то скоріш за все була б відмінниця”.

“Це вчителі нового покоління, які дають стимул вчитись, молодець”.

Джерело.


Повернутись вверх