facebook

Навіть якщо вони просто лежать у кишені: які речі категорично не можна брати на НМТ-2024

Навіть якщо вони просто лежать у кишені: які речі категорично не можна брати на НМТ-2024

Директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко зазначила, що вступники не можуть брати з собою в аудиторії тимчасових екзаменаційних центрів мобільні телефони, навушники, друковані або рукописні джерела інформації чи будь-які інші заборонені предмети. Навіть у тому випадку, якщо випускники просто покладуть їх у кишені.

Про це Вакуленко розповіла в інтервʼю виданню Дзеркало тижня. Вона зазначила, що в кожній аудиторії буде по два інструктори, а в переважній більшості приміщень – відеокамери.

“Хочу наголосити, що порушення — це не лише списування, а й наявність (навіть не використання!) мобільного телефона, навушників, друкованих або рукописних джерел інформації чи будь-яких інших заборонених предметів. Навіть якщо вони просто лежать у кишені. Адже ми не можемо й не маємо перевіряти, чи використовував їх учасник тестування”, – зазначила директорка УЦОЯО.

Вона запевнила, що за порушення правил учасника тестування буде позбавлено права стати студентом цього року.

Крім того, до співпраці залучать охорону пунктів тестування та встановлять металошукачі, аби бути впевненими, що вступники точно не принесуть телефони або інші заборонені технічні засоби.

Чтайте також:  За результатами НМТ у 2023 році маємо тисячі двохсотбальників. Чи потрібний такий НМТ?

Джерело.


Повернутись вверх