facebook

В Україні розпочалася реєстрація на єдине фахове вступне випробування: скільки часу є у майбутніх бакалаврів, аби подати документи

В Україні розпочалася реєстрація на єдине фахове вступне випробування: скільки часу є у майбутніх бакалаврів, аби подати документи

В Україні розпочалася реєстрація на єдине фахове вступне випробування на бакалаврські програми (БЄФВВ). Для участі у конкурсі потрібно мати результати Зовнішнього незалежного оцінювання або Національного мультипредметного тесту попередніх років, або скласти іспит у 2024 році. Оцінку з БЄФВВ враховуватимуть під час розрахунку конкурсного бала.

Реєстрація триватиме з 19 по 30 квітня включно і буде проводитись у приймальних комісіях закладів вищої освіти. Абітурієнти можуть подати документи як особисто, так і дистанційно. Про це повідомило Міністерство освіти та науки України на офіційному сайті.

Зареєструватися можуть вступники, які мають диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра чи молодшого бакалавра.

Для того, аби взяти участь у БЄФВВ, потрібно сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів: паспорта, або іншого документу, який засвідчує особу, індивідуального податкового номеру, сертифікату ЗНО або НМТ.

МОН зауважило, що учасники іспиту повинні вказати населений пункт, в якому вони бажають пройти тестування, і назву(-и) БЄФВВ.

Вступники можуть внести зміни шляхом перереєстрації. Для цього їм потрібно звернутися до приймальної комісії і повернути екзаменаційний листок для анулювання. Якщо треба змінити особисті дані, учасник БЄФВВ має подати відповідні документи.

Чтайте також:  Межі навчального року та дня для студентів і учнів змістять, – Лісовий

У разі, якщо абітурієнт не отримав екзаменаційний листок за два тижні до початку іспитів, він має звернутися до приймальної комісії для уточнення інформації.

Джерело.


Повернутись вверх