facebook

Підвищення зарплат учителів: у МОН розробляють нову систему мотивації

Підвищення зарплат учителів: у МОН розробляють нову систему мотивації

Міністерство освіти і науки України зараз працює над розробкою потенційних інструментів та системи мотивації вчителів, що можуть впливати на підвищення зарплати.

Про це розповів міністр освіти та науки Оксен Лісовий в новому інтерв’ю.

«Зараз надзвичайно важко знаходити кошти, зокрема на інвестиції в освіту, коли фактично весь бюджет держави йде на оборону. А цього року ми інвестуємо у профтехи, науку, вищу освіту, НУШ. Це немалі гроші, яких у попередні роки не було. Підвищення заробітної плати вчителям потребує колосальних сум, і ми маємо надію, що будемо їх знаходити».

На думку Лісового, вчителі має розуміти, яким чином вони можуть заробляти більше, що потрібно для цього зробити. МОН має ідеї щодо механізмів, які дозволять підвищити рівень зарплат учителів, проте вони поки не затверджені на політичному рівні, тож детально про них не розповідають.

Можливі нововведення покликані підвищити мотивацію вчителів навчатися, оволодіти цифровими технологіями, аби мати більше інструментів для роботи. За словами міністра, будуть також переглянуті інструменти та підходи до підвищення, а ще – підходи до педосвіти загалом.

Чтайте також:  Освіта на роздоріжжі: доля паперових підручників у цифрову еру

Джерело.


Повернутись вверх