facebook

Чи змінюється оплата за класне керівництво у зв`язку зі зміною кількості учнів?

Чи змінюється оплата за класне керівництво у зв`язку зі зміною кількості учнів?

Згідно з п. 38 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.1993 р. № 102 ‼️перерахунок розміру доплат за класне керівництво у зв’язку зі зміною кількості учнів протягом навчального року не провадиться (крім випадків, коли тарифікація педагогічних працівників складається на початок першого та другого півріччя).

Необхідно зазначити, що обсяг навчального навантаження на початок першого та другого півріччя визначають тільки для вчителів вечірніх (змінних) середніх загальноосвітніх шкіл (класів) з очно-заочною формою навчання, заочних шкіл, а також вчителів, що навчають дітей, які перебувають на тривалому лікуванні у лікарнях (п. 63 Інструкції № 102).

Таким чином, у разі збільшення чи зменшення кількості учнів у класі, педагогічному працівникові необхідно здійснювати доплату за класне керівництво в тому розмірі, який встановленний йому при тарифікації на початок навчального року. А це означає, що протягом навчального року розмір цієї доплати не переглядається.

Чтайте також:  Яку зарплату у 2024 році повинні отримувати вчителі в Україні

Джерело.


Повернутись вверх