facebook

Частині студентів хочуть скасувати стипендії, а частині за їхній рахунок – підвищити. МОН розкрило перші подробиці

Частині студентів хочуть скасувати стипендії, а частині за їхній рахунок – підвищити. МОН розкрило перші подробиці

Заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький розповів, що студентам, які перебувають за кордоном, можуть скасувати стипендії. Натомість будуть збільшувати або забезпечувати більшу кількість ними тих, хто навчається в Україні.

Про це Винницький заявив в ефірі телемарафону. Він зауважив, що першочергово потрібно допомагати тим студентам, які залишаються в Україні і будуть відбудовувати її після завершення війни Росії проти України.

“Питання стипендіального забезпечення студентам, які перебувають за кордоном, буде перекрите, і це означатиме, що у нас буде економія коштів, яка дасть змогу збільшити стипендії для тих, хто в Україні. Ми маємо допомогти студентам, які навчаються в Україні, які будують нашу країну разом з нами, щоб вони дійсно мали можливості вчитися”, – сказав заступник міністра.

Нині Міносвіти, за зверненням президента України, має провести аналіз кількості студентів, які перебувають за кордоном. Так, ті, хто навчається на бюджетній формі, зможуть зробити вибір, чи будуть вони навчатись далі, перебуваючи за кордоном, проте вже за власний кошт. Виницький наголосив, що передусім стипендія призначена для тих студентів, професії яких будуть потрібні для перемоги та відбудови України.

Чтайте також:  Мета не скоротити, а покращити якість освіти: Михайло Винницький про обʼєднання університетів (відео)

Джерело.


Повернутись вверх