facebook

Батьки, терміново шукайте репетиторів: у Раді розповіли подробиці про НМТ-2024

Батьки, терміново шукайте репетиторів: у Раді розповіли подробиці про НМТ-2024
Рада змінила кількість обов’язкових предметів на НТМ-2024
Батькам та випускникам варто вже готуватись до здачі НМТ-2024, адже кількість предметів Верховна Рада збільшила. Наразі школярі проведуть більше часу з репетиторами. Деталі опубліковані у Telegram-каналі ВРУ.

Член Комітету освіти, науки та інновацій Роман Грищук заявив у відео, що обов’язковими предметами для складання НМТ-2024 будуть:

  • Математика;
  • Українська мова;
  • Історія України;
  • Предмет на вибір.

Чиновник зазначив, що випускники здавали цього року найчастіше історію України — понад 52% обрали цей предмет. Примітно, що 2022 року цей предмет був обов’язковим для здавання.

Також у Раді нагадали, що НМТ-2024 складатимуть ті випускники старших класів, які планують продовжити навчання у закладах вищої освіти.

Вказується, що Верховна Рада ухвалила два законопроєкти, важливі для школярів:

  • Про державну підсумкову атестацію (ДПА) та обов’язкові предмети, які будуть здаватися;
  • Про національний мультипредметний тест (НМТ) та формат його здачі у 2024 році.

Українцям нагадали, що зараз є дві форми навчання у вищих навчальних закладах — офлайн, коли отримувачі освіти відвідують університети, а також дистанційний спосіб навчання.
Вказується, що заочна та вечірня форми навчання перетворюються на дистанційну чи асинхронну дистанційну форму.

Чтайте також:  Пороговий бал для вступу підвищили, – УЦОЯО

Відмову від заочної форми навчання у Міносвіти пояснюють тим, що цей застарілий спосіб популярний при СРСР. Тоді без відриву від роботи співробітників направляли на таке навчання, але зараз є дистанційна форма здобуття освіти.

Дистанційна освіта показала себе більш ефективною, ніж покупка диплома “для галочки”. Заочна форма дає сумнівні знання, погану підготовку та є радянським рудиментом освіти.

Джерело.


Повернутись вверх