facebook

Українські школярі отримають безкоштовні ноутбуки та планшети: що потрібно знати

Українські школярі отримають безкоштовні ноутбуки та планшети: що потрібно знати

Українцям повідомили приємні новини щодо дітей у школі

За оцінками Міністерства освіти і науки України, 516 000 дітей із вразливих категорій та 82 000 вчителів потребують ноутбуків або планшетів для освітніх цілей.

Про це пише «obozrevatel»

Пріоритет у забезпеченні цифровими пристроями надається соціально незахищеним категоріям студентів та викладачів.

Батьки, які вважають, що їхній дитині необхідний цифровий пристрій, повинні звернутися до адміністрації школи та документально підтвердити цю необхідність.

У 2022/2023 навчальному році понад 1,5 млн українських дітей взяли участь в онлайн-навченні. Цифрові пристрої не лише полегшують доступ до уроків, а й сприяють інформаційній грамотності, самостійному навчанню та творчості.

Уряд співпрацює з різними організаціями, фондами та міжнародними організаціями, щоб задовольнити потребу в освітніх пристроях.

Школи та вчителі можуть ділитися історіями з потенційними партнерами, щоб прискорити поширення пристроїв.

Батьки можуть подати заявку отримання пристрою через школу своєї дитини, а черговість поширення визначає адміністрація школи.

У 2022 році основна увага приділялася забезпеченню вчителів пристроями: було роздано 95 911 ноутбуків. Усього пристрої отримали 35 192 учнів, а до кінця 2023 цифровими пристроями буде забезпечено ще 40 000 студентів.

Чтайте також:  Батьки скаржаться на шкільні обіди - дітям за великі гроші дають родзинки та гнилі яблука

Пріоритет надається дітям із малозабезпечених або багатодітних сімей, дітям-переміщеним особам, дітям з особливими потребами чи обмеженими можливостями, а також дітям, які залишилися без піклування батьків.

У Міносвіти є особистий кабінет для моніторингу розподілу пристроїв по регіонах та освітніх установах.

Освітні установи є законними власниками пристроїв та поширюють їх серед учнів та викладачів.

У разі поломки або несправності пристрою батькам слід звернутися до навчального закладу, який володіє обладнанням, для ремонту або заміни.

“Девайси для дитини – це не тільки про підключення до уроків. Розуміємо це і намагаємося забезпечити комфорт для якомога більшої кількості дітей. Для цього працюємо з різними партнерами: бізнесом, урядовими організаціями, фондами та міжнародними організаціями”, – повідомляють у відомстві.

Ця ініціатива спрямована на те, щоб учні мали доступ до необхідних цифрових інструментів для якісної освіти.

Джерело.


Повернутись вверх