facebook

Останній дзвоник в Україні: коли у школах розпочнуться канікули та чи будуть випускні вечори

Останній дзвоник в Україні: коли у школах розпочнуться канікули та чи будуть випускні вечори

Важливо знати!
Коли в українських школах пролунає останній дзвоник і чи буде випускний
Вже вдруге українські діти закінчуватимуть навчальний рік в умовах війни. До кінця травня, коли традиційно закінчується навчальний рік, залишаються лічені дні. Але війна внесла свої корективи, тому багато хто цікавить, коли ж прозвучить у школах останній дзвінок.

Згідно з постановою уряду України, навчальний рік у країні розпочинається з 1 вересня 2022-го та триватиме до 30 червня 2023-го.

Але рішення про те, коли завершується навчальний рік, повинні будуть приймати місцеві адміністрації та адміністрації шкіл з урахуванням безпеки військово-політичної ситуації.

Але при цьому завершиться процес навчання у школах має точно до 30 червня. Йдеться, зокрема, про випускників 11 класу. Інші школярі навчатимуться до кінця травня чи початку червня.

Багато випускників напевно цікавить, чи зможуть вони влаштувати собі випускний вечір, адже така подія буває лише раз у житті.

Заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко заявив, що і це рішення прийматимуть самостійно навчальні заклади.

Він зазначив, що освітній процес зараз триває на території України у понад 12 тис. школах. Але у різних регіонах ситуація з безпекою відрізняється.

Чтайте також:  Що сказати замість "тшшшш...", коли учні порушують дисципліну в класі?

Тому Міносвіти вважає, що залежно від ситуації рішення має ухвалюватися на місцях. Але Вітренко додав, що у воєнний час великі святкування, напевно, будуть недоречними.

Хоча й визнав, що дитинство в дітей не варто відбирати. Тому відомство виступає за те, щоб військові адміністрації та школи врахували ситуацію з безпекою в регіоні та організували свято з урахуванням ситуації та вимог безпеки.

Вітренко вважає, що, швидше за все, на тих територіях, де навчання проходило у форматі онлайн, випускних вечорів не буде, щоб не наражати дітей на небезпеку.

Джерело.


Повернутись вверх