facebook

“Діти після повернення страждають”: українка назвала переваги навчання у польській школі

Українка Олена Коченко поділилася досвідом навчання своїх дітей у школах Польщі. Зокрема, розповіла, чому її учням там сподобалося більше.

Пані Олена на початку повномасштабної війни виїхала з трьома дітьми до Польщі. Там вони майже чотири місяці ходили до школи – у другий, шостий та восьмий класи. Причому у дві різні школи.

Українка назвала переваги навчання у польській школі
У коментарях до поста очільника МОН на фейсбуці Оксена Лісового пані Олена написала: влітку вона з дітьми повернулася на Батьківщину. Весь цей навчальний рік в Україні її діти дуже сумували за польською школою і страждали в українській. Так, Коченко розповіла, що найбільше сподобалося в польській школі:

помірне навчальне навантаження, набагато легша програма, ніж в українській школі;
майже повна відсутність домашніх завдань, лише інколи задавали додому якісь цікаві проєкти або невеличкі вправи;
кількість контрольних та тестів на тиждень обмежена, у вчителів є спеціальний календар, де вони записуються на проведення тестів. Більше 3 тестів на тиждень в одному класі проводити не можна. Для порівняння – в Україні у дітей часто буває 4 – 5 тестів і контрольних на день;
вчителі дітей поважають, атмосфера на уроках доброзичлива, не було постійного тиску та залякування оцінками;
проводили багато екскурсій та подорожей;
смачна їжа в їдальнях;
на більшості перерв діти гуляли надворі;
в класах до 20 учнів, немає другої зміни – і це були звичайні державні школи.
Подбати про майбутнє школяра вже сьогодні – легко! Спробуйте навчання в дистанційній школі “Оптіма”, де команда професійних викладачів робить все, аби уроки проходили ефективно. Ще вагаєтесь? Тоді відвідайте безкоштовний вебінар з випускницею “Оптіми”, яка стала студенткою Гарварду, та дізнайтесь з перших уст про всі переваги дистанційної школи! Більше про захід та реєстрацію – за посиланням.
Українка резюмувала: діти йшли в школу та приходили з неї з гарним настроєм. Також у них було багато вільного часу для прогулянок та спілкування з друзями, не було страху та постійного стресу.

Щодо знань – я впевнена, що вони за таких умов здобуваються легко і невимушено, оскільки у дітей є вільний простір для думки і творчості. А вужчу спеціалізацію вони отримають згодом у профільних навчальних закладах,
– вважає пані Олена.

Приєднуйтесь до нашої нової спільноти ОСВІТА UA

Посилання:https://www.facebook.com/groups/1023345988199205/?ref=share

 

Чтайте також:  Освітня реформа в Україні під загрозою? У Раді розповіли, хто може саботувати профілізацію шкіл

Джерело.


Повернутись вверх