facebook

Про виплату допомоги на оздоровлення педагогам

Про виплату допомоги на оздоровлення педагогам

Чи виплачується матеріальна допомога на оздоровлення педагогічним працівникам під час дії воєнного стану?
Педагогічні працівники мають право на матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки. Таке право педагоги мають і під час дії воєнного стану.
Адже ст. 57 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 р. № 2145-VIII говорить, що держава забезпечує педагогічним і науково-педагогічним працівникам, зокрема, виплату допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки.
При цьому чинне законодавство не передбачає скасування зазначеної норми під час воєнного стану.

Чтайте також:  Рада збирається заборонити використання російських джерел в освіті і науці

Джерело.


Повернутись вверх