facebook

У 2021 році у формі ЗНО доведеться складати чотири предмети

Міністерство освіти і науки створило для майбутніх випускників багато нововведень тож тим, хто буде закінчувати школу наступного, 2021 року, треба бути напоготові – пише “Західний кур’єр“.

Як повідомила заві­дувачка відділу ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Корнейко, з 2021 року державна підсумкова атестація проходитиме лише у формі ЗНО й одразу з чотирьох предметів, які автоматично зараховуватимуться під час вступної кампанії. До обов’язкової української мови та літератури додається математика. Третій предмет можна буде обрати між історією України та іноземною мовою. А четвертий – на вільний вибір випускника. За бажанням дитина може зареєструватися й складати п’ятий предмет ЗНО. Досі дозволялося здавати максимум чотири.

Обов’язкові ЗНО з математики та української матимуть два рівні складності. Скажімо, якщо дитина надумала вступати на гуманітарний напрямок, вона може складати лише простіший рівень з математики. А от тим, хто навчався у класі з математичним нахилом і хоче вступати у технічний вуз – знадобиться поглиблений рівень. Те саме стосується й української мови з літературою. «Технарям» достатньо буде скласти лише базовий рівень на знання української мови, а майбутнім «гуманітаріям» доведеться пройти й українську літературу – повідомила науковець.

Чтайте також:  Перевірте себе: оприлюднили онлайн-тести ЗНО з попередніх років

Джерело.


Повернутись вверх