facebook

ЗНО-2020: десятки тисяч дітей провалили українську й історію

23 тисячі дітей, або майже 10% учасників ЗНО не змогли отримати мінімальний бал з української мови та літератури, а також з історії України.

Як розповіли в Українському центрі оцінювання якості освіти, ЗНО з української мови та літератури 30 червня 2020 року складали 275 тисяч дітей. Максимальна рейтингова оцінка, яку можна отримати з цього предмету – 104 бали, а 22 бали є пороговим балом, тобто менше вже вважається, що випускник не склав ЗНО з української. Таких виявилося 8,32% учасників тестів, або близько 23 тисячі дітей. А оскільки тест був обов’язковим, вони втратили право вступати до вишів. Аналогічний результат з історією України. Цей тест не склали 13,19% дітей з 178 714, які взяли участь у тестуванні, це також близько 23 тисяч дітей.

Основна сесія ЗНО в Україні пройшла з 25 червня по 17 липня 2020 року. Додаткова сесія ЗНО відбудеться 24 липня – 11 серпня. Під час тестування абітурієнти будуть в масках, але їх можна зняти і замінити. Перебувати у аудиторії без маски не можна.

Учням з тимчасово окупованих територій (ТОТ) дозволили вступати в усі виші України без проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Цього року через карантинні обмеження в Україні скасували обов’язкову державну підсумкову атестацію для випускників шкіл.

Чтайте також:  ЗНО не повинне «змушувати» когось навчатися, – Вакуленко

Джерело.


Повернутись вверх