facebook

Що робити, якщо дитина нікуди не поступила? – Володимир Співаковський

Що робити, якщо дитина нікуди не поступила? – Володимир Співаковський

Запитали, що робити, якщо дитина нікуди не поступила?

Не біда, варіантів є кілька.

Перший. Засмутитися, впасти в депресію, звинувачувати всіх навколо, проклинати долю і назавжди розчаруватися в людях і в світі.

Другий. Прийняти цю неприємність до відома і розглянути кілька виходів із ситуації. Може, навіть виявиться, що не все так погано.

Мільйони людей не поступили в перший рік, і вони не відчули згодом особливих втрат. Навпаки, потім всім розповідали, що так навіть і краще вийшло.

Третій. Врахувати, що (як би це сказати м’якше), наша вітчизняна освіта в цілому дуже слабка, і провчившись 5-6 років, ви нічого не будете знати і вміти, та й роботи не буде. Тому розглядаємо наступну опцію…

Четвертий. Якщо є мізки і характер, або хоча б одна з цих двох якостей, то варто поступити в якийсь європейський вуз, польський, чеський або німецький. Там практично безкоштовно і багато грошей не треба, а перспективи набагато більш райдужні. Тисячі виїхали і не шкодують.

П’ятий. Піти шляхом моди і користі. Вступити в якийсь університет онлайн, дистанційно, бажано західний, їх зараз багато. Якщо є проблеми з англійською мовою, то тут треба вирішити для себе принципову річ: навіщо вам взагалі вища освіта, якщо у вас не буде вільної англійської? У наш час це вже просто обов’язково. Так що вперед, в онлайн.

Чтайте також:  МОН затвердило умови вступу до вишів у 2022 році: що мають знати абітурієнти

Шостий. Піти працювати. З моєї точки зору, це самий крутий вихід, тому що розуміння «роботи» зараз цінується набагато вище, ніж будь-який диплом.

Тому якщо будете вибирати, де працювати, то виберіть компанію своєї мрії і йдіть туди на будь-яку посаду, хоч наймізернішу. Тому що ротація кадрів зараз настільки швидка, що ви зможете навіть просунутися по службі. А потім вже зрозуміти, на кого вчитися, де і як.

Сьомий. Сісти на шию татові з мамою і цілий рік робити їм нерви.

А взагалі, не вішайте носа, люди. Раніше на цю тему навіть пісенька була така: «Якщо до іншого йде наречена, то невідомо, кому повезло».

Можливо, університет, в який вас не прийняли, це і є та наречена…

З кожної невдачі зумій здобути удачу.

Володимир Співаковський

Джерело.


Повернутись вверх