facebook

Поновили термін основної відпустки педагогів навчально-методичних центрів профосвіти: вона становитиме

У 2021 році педагоги центрів мали відпустку строком у 24 календарних дні.

Уряд відновив право педагогічних працівників навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти на щорічну основну відпустку строком у 42 календарні дні. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.

Відповідну постанову було схвалено сьогодні, 11 серпня 2021 року, під час засідання Кабміну.

Зазначимо, що раніше до Порядку, який визначає строки відпусток, зокрема, педагогічних працівників, були внесені зміни. Розділ, який визначав строки відпусток працівників навчально-методичних центрів було замінено без врахування цієї категорії освітян. Як наслідок, у 2021 році педагоги центрів мали відпустку строком у 24 календарних дні, як це передбачено Кодексом законів про працю України.

Завдяки ухваленій сьогодні постанові працівники методцентрів зможуть, як і раніше, мати видовжений термін відпочинку, а також використати залишок днів основної відпустки до кінця 2021 року.

Правом на подовжену відпустку зможуть скористатися педагогічні працівники навчально-методичних центрів, які обіймають посади:

директора, завідувача, начальника;

завідувача лабораторії, кабінету;

заступника директора (завідувача, начальника), діяльність якого безпосередньо пов’язана з організацією навчальної (наукової, методичної) роботи;

методиста.

Постанова набуває чинності з дня опублікування.

Вас також може зацікавити такий матеріал: Мінекономіки надало детальні роз’яснення щодо відпусток у сфері освіти

Чтайте також:  Надбавки і доплати вчителям: чому їх недоотримують педагоги

 


Повернутись вверх