facebook

МОН: реформа має створити школу, в якій приємно навчатися

МОН: реформа має створити школу, в якій приємно навчатися

МОН реалізує реформу НУШ, що покликана створити школу, в якій буде приємно навчатися

Міністерство освіти реалізує реформу «Нова українська школа», що покликана створити школу, в якій буде приємно навчатися.

На цьому наголосив міністр освіти Сергій Шкарлет під час зустрічі з головою представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лоттою Сильвандер.

За його словами, Нова українська школа даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

Метою зустрічі міністра освіти та голови представництва ЮНІСЕФ в Україні стало продовження співпраці щодо впровадження освітніх реформ, зокрема «Нової української школи», інклюзивної освіти, дистанційного навчання, освіти в умовах пандемії та конфлікту на Сході України.

Окрім того, Сергій Шкарлет подякував Дитячому фонду ООН за підтримку, яку отримує українська система освіти та Міністерство освіти.

«Ми дуже цінуємо допомогу Дитячого фонду ООН на всіх рівнях освіти – в дошкільній освіті, інклюзивному навчанні, шкільній освіті, щодо створення безпечних умов здобуття освіти. Розглядаю цю зустріч як можливість представити бачення системних перетворень у сфері освіти, поінформувати про подальші плани впровадження ключових освітніх реформ та підтвердити відповідні зобов’язання уряду й команди міністерства» – зазначив міністр освіти.

Чтайте також:  МОН: учні мають перебувати в укриттях до завершення тривоги

Окрім того він, запевнив голову представництва ЮНІСЕФ, що всі задекларовані Кабінетом Міністрів та Міністерством реформи та системні перетворення в освітній сфері є невідворотними.

Джерело.


Повернутись вверх