facebook

Іноземців за гроші зараховували у медичні виші: СБУ викрила корупційну схему

Служба безпеки України викрила та заблокувала корупційний механізм оформлення у державні та приватні медичні виші іноземних студентів. скільки коштувало таке зарахування – читайте у матеріалі.

Працівники СБУ з’ясували, що організатором був іноземний громадянин, який вже кілька років проживає в Україні. Він діяв у змові з працівниками держпідприємства, яке здійснює супровід навчання іноземних студентів.

Зловмисники за гроші влаштовували охочих іноземців у навчальні заклади в різних регіонах країни. Оформлення відбувалося навіть без подачі документів і складання іспитів.
Скільки це коштувало? Оплата послуг здійснювалася через підконтрольні організатору комерційні структури. Вартість сягала 3 тисячі доларів за один навчальний рік.

У межах кримінального провадження правоохоронці вже провели низку обшуків у службових приміщеннях державного підприємства та офісах приватних компаній, підконтрольних підозрюваному. Зокрема, вилучили документацію, що підтверджує протиправне зарахування абітурієнтів, а також валюту на понад 6 мільйонів.

Чтайте також:  Як мотивувати дитину на успіх: 20 правил, які працюють

Джерело.


Повернутись вверх