facebook

Шкарлет: дистанційне навчання загрожує соціальним сирітством

Першокласникам необхідно відчути соціалізацію, тому діти повинні 1 вересня піти до школи. Дистанційне навчання загрожує негативними соціальними наслідками.

 

Про це заявив в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет в інтерв’ю “Лівому берегу”.

“Не уявляю собі, як діти можуть піти дистанційно в перший клас. Можливо, якщо ситуація буде загострюватися, то буде знову дистанційний режим. Але першокласники повинні відчути всю соціалізацію в школі”, – впевнений він.
Шкарлет розповів, що в міністерстві обговорюються запасні варіанти: змішана форма навчання (частково офлайн, частково онлайн) або введення декількох змін навчання.

“Я спілкувався за цей час з величезною кількістю батьків, які наполегливо звертають увагу на те, що дистанційна освіта – це не зовсім освіта. Якщо в родині один монітор і три дитини, у яких одночасно уроки, то як бути? Крім того, діти, якщо це молодша шкода, потребують догляду. А батькам потрібно працювати. Звісно, батьки повинні сидіти з дитиною, але їм треба ще заробляти на життя. Це є величезна соціальна проблема. Якщо в нас буде тільки дистанційне навчання – буде соціальне сирітство”, – вважає Шкарлет.

Чтайте також:  Як учням і вчителям закінчити навчальний рік: роз’яснення Міносвіти

Джерело.


Повернутись вверх