facebook

Ми обираємо між поганим і поганим, коли йдеться про дистанційне навчання, – Євген Комаровський

Можна вкладати гроші у вентиляційні системи, прогулянки, заняття на свіжому повітрі, а не залишати дітей вдома, зазначив лікар.

Дитячі садочки та заклади освіти в умовах пандемії коронавірусу повинні працювати, інакше доведеться розв’язувати низку проблем, які виникнуть під час тривалого ізолювання, зокрема: домашнє насильство, суїцидальні настрої, агресивна поведінка та навіть ожиріння.

Розповів про це популярний український лікар Євген Комаровський у черговому відео, присвяченому різноманітним відповідям на запитання підписників:
З точки зору лікаря, який працює у відділені хворих на коронавірус, школи не повинні працювати. Усе має бути закритим. Я розумію лікарів, які працюють в епіцентрі. Вони за те, аби закрити все, що тільки можна. Тому що розуміють, кожен додатковий момент – це ще одна смерть, ще один стрес. Зараз потрібно всі зусилля скерувати на ці відділення – на кисень, людей, волонтерів, які допомагатимуть медикам усіма можливими способами. Але особисто я не прихильник того, щоби закривати школи, аби люди перестали соціально спілкуватися.
На думку педіатра, діти не можуть розвиватися в умовах дистанційного спілкування й навчання, тим паче, що онлайн-навчання не розв’язує проблему. Проблему розв’язує школа, збудована на людських принципах профілактики вірусних інфекцій.
Ми не обираємо між хорошим і поганим, коли йдеться про дистанційне навчання. Ми обираємо між поганим і поганим, –переконаний Євген Комаровський.
Замість того, аби лишати дітей вдома та боротися з агресією й неадекватною поведінкою, Уряд міг піти на такі кроки: вкласти гроші у вентиляційні системи, контроль параметрів повітря, організацію занять на свіжому повітрі, зазначив лікар.

Чтайте також:  При ознаках ГРВІ необхідно робити тест на COVID-19, - Ляшко

За його словами, приміщення дитячих садочків та шкіл повинні бути обладнані термометрами, гідрометрами, зволожувачами повітря та датчиками вуглекислого газу. Останній апарат сигналізуватиме вчителю про обов’язкове провітрювання класу.

Джерело.


Повернутись вверх