facebook

Наслідки COVID-19: від ускладнень коронавірусу померла вчителька

У львівському ліцеї, де трапилася трагедія, коронавірус виявили ще у двох учнів.

У Львові від ускладнень коронавірусу померла вчителька, яка працювала у ліцеї імені Стуса. Про це інформує ZNAJ.UA. Так, заклад освіти зачинили на карантин через швидке поширення COVID-19, а 22 педагоги пішли на лікарняний. Ще у 6 осіб зафіксували коронавірус, крім того, цей діагноз поставили 2 учням.

Сьогодні в ліцеї повідомили про те, що одна з викладачок померла минулої п’ятниці. 52-річна Наталія Кулінська захворіла ще у середині вересня. Спочатку хворобу визначили як «бронхіт», з часом стан суттєво погіршився, тож жінку госпіталізували. Вже у лікарні тест на COVID-19 дав позитивний результат, але вчительку врятувати не змогли.

Директора ліцею зазначила, що значна кількість учнів наразі перебуває на самоізоляції. Взагалі у ліцеї навчаються 1095 дітей, у двох виявили коронавірус, а 22 людини визначили контактними особами та відправили на самоізоляцію. 70 учнів взагалі не відвідують заняття через хворобу, тож 6 класів перебувають на самоізоляції; старшокласники навчаються дистанційно.

Не краща ситуація з поширенням COVID-19 й у Київській області. Бориспольську гімназію «Перспектива» імені Володимира Мономаха зачинили на карантин до 16 жовтня включно – через випадки захворювання на коронавірус, який підтвердили в 11 вчителів та 5 учнів. Про це повідомила пресслужба Бориспольської міськради із посиланням на рішення міської комісії ТЕБ та НС.

Чтайте також:  При ознаках ГРВІ необхідно робити тест на COVID-19, - Ляшко

Крім того, у 127 закладах освіти Київської області виявлено 146 учнів та 167 вчителів, які хворіють на СOVID-19. Наразі в області понад 15 тисяч учнів навчаються в дистанційному режимі.

Джерело.


Повернутись вверх