facebook

Вчителі знову отримуватимуть мізер, адже їхня зарплата залежить від тарифної сітки, – нардеп

Вчителі знову отримуватимуть мізер, адже їхня зарплата залежить від тарифної сітки, – нардеп

Відповідно до постанови уряду, найменший розмір посадового окладу педпрацівників ще на рік залишиться без змін.

Кабінет Міністрів України знову відклав на рік зниження мінімального тарифу заробітної плати вчителям. За словами очільника партії «За майбутнє» Ігоря Палиці, головним болем педагогів є те, що їхня оплата праці здійснюється за тарифною сіткою. Про це нардеп розповів у прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1».

У вчителів сьогодні є одна проблема: їхня робота оплачується за тарифною сіткою. Тобто вона залежить не від мінімальної зарплати, а від тарифної сітки. Якби зробити вчителям мінімальний тариф відповідно до мінімальної заробітної плати (це п’ять тисяч гривень), ми зняли б всю проблему їхньої оплати праці, – зазначив Палиця.

Депутат додав, що у 2020 році уряд знову на рік відклав зниження першого найнижчого тарифу, щоб він відповідав трьом прожитковим мінімумам.

Вже другий раз цілий рік вчителі будуть отримувати мізер, – наголосив Ігор Палиця.

Нагадаємо, що ВР 15 грудня у другому читанні ухвалила законопроєкт про Державний бюджет на 2021 рік. Згідно з розподілом коштів на освіту, планується, що наступного року зарплати педагогів зростуть загалом на 30%.

Чтайте також:  На які відпустки можуть розраховувати вчителі цього літа

Джерело.


Повернутись вверх