facebook

Економія електроенергії: МОН оприлюднило рекомендації для закладів освіти

Економія електроенергії: МОН оприлюднило рекомендації для закладів освіти

Міністерство освіти і науки України опублікувало документ “Про стабілізацію роботи об’єднаної енергетичної системи України”.

Ознайомиться з текстом листа можна нижче або за посиланням.

У документі, зокрема, йдеться, що комунальні / державні заклади освіти та організації, які належать до сфери управління МОН, мають виконувати заходи, передбачені Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 510-р від 7 червня 2024 року.

Так, згідно з рішенням Уряду, через надзвичайну ситуацію в енергетичній системі України, яку спричинила російська збройна агресія, у період до 31 грудня 2024 року заклади освіти й інші освітні / наукові установи мають забезпечити економію електричної енергії у своїх приміщеннях. Зокрема:

шляхом припинення використання кондиціонерів;
невикористання зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території тощо.
Утім, згідно з Розпорядженням Кабміну, це не стосується електричної енергії, яку садочки / школи/ університети виробляють на власних енергогенерувальних установках для своїх потреб.

Водночас керівники робіт з ліквідації наслідків воєнної надзвичайної ситуації державного рівня в електроенергетичних системах мають вживати інших заходів, необхідних для стабілізації ситуації.

Чтайте також:  Жодних канікул та шість днів занять: в Україні школи перейдуть на новий формат навчання

Джерело.


Повернутись вверх