facebook

Наявність телефона позбавить права проходити мультитест

Наявність телефона позбавить права проходити мультитест

Учасник ЗНО/НМТ зобов’язаний залишити аудиторію, якщо з’ясується, що він має при собі засоби зв’язку.

Учасник національного мультипредметного тесту зобов’язаний залишити аудиторію, якщо з’ясується, що він має при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації або друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування. У такому випадку робота учасника буде анульована.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, засоби, предмети, прилади) залишаються учасником НМТ у спеціально відведеному місці, на яке зобов’язаний вказати інструктор в аудиторії тестування.

Зверніть увагу, що абітурієнт позбавляється права проходити тестування за наявності навіть вимкненого телефона. Також робота абітурієнта може бути анульована вже після проходження тестування, якщо з’ясується, що він мав при собі телефонний апарат під час виконання тесту.

Для виявлення в абітурієнтів засобів зв’язку та з метою здійснення контролю за дотриманням процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання НМТ в тимчасових екзаменаційних центрах можуть використовуватися технічні засоби (камери відеоспостереження, металодетектори тощо).

Чтайте також:  Відповідали "методом тику". Батьки випускників забили на сполох через НМТ з математики: чому діти не склали іспит

Виявляти наявність заборонених предметів матимуть право працівники Державної служби охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО/НМТ

Джерело.


Повернутись вверх