facebook

МОН значно підвищило прохідний бал для вступу в аспірантуру: скільки треба набрати в 2024 році

МОН значно підвищило прохідний бал для вступу в аспірантуру: скільки треба набрати в 2024 році

Міністерство освіти та науки підвищило прохідний бал для вступу в аспірантуру. У 2024 році абітурієнтам потрібно буде набрати не менше 150 балів за кожен компонент єдиного вступного іспиту.

Про це МОН повідомило на офіційному сайті. Відповідні зміни містить оновлений Порядок прийому на навчання для здобуття ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії/доктора мистецтва у 2024 році.

Майбутні аспіранти мають скласти іспит з іноземної мови та набрати не менше 16 тестових балів. Водночас на тесті загальної навчальної компетентності необхідно отримати не менше 17 тестових балів. Всі результати будуть переведені за рейтинговою шкалою.

Ті вступники, які мають результати ЄВІ 2023 року, можуть скористатися своїми оцінками. Для цього в них має бути не менше ніж 130 балів за іспит з іноземної мови.

Водночас, міжнародні сертифікати, які посвідчують знання іноземної мови, не надають право вступати в аспірантуру у 2024 році.

Чтайте також:  Артур Пройдаков назвав фундаментальну різницю між приватними і державними школами та спростував міф про "обслуговчий персонал"

Джерело.


Повернутись вверх