facebook

В укриттях нема умов для уроків, кожен займається своїми справами: ДСЯО повідомила, скільки школярів мають доступ до навчання

В укриттях нема умов для уроків, кожен займається своїми справами: ДСЯО повідомила, скільки школярів мають доступ до навчання

Державна служба якості освіти повідомила, що в Україні зросла частка школярів, які мають постійний доступ до освітнього процесу в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Зокрема, кількість таких учнів збільшилась на 11% порівняно з 2022/2023 навчальним роком і становить 80%.

Про це стало відомо з презентованих керівником ДСЯО Русланом Гураком даних дослідження “Освіта під час війни”. Зокрема, кількість школярів, які відвідують очні уроки, зросла до 53% із 15% у 2022/23 навчальному році. Водночас 71% опитаних дітей розповіли, що в укриттях відсутні умови для проведення уроків і що в них під час тривог кожен займається своїми справами.

“Порівняно з інформацією минулого року, майже 80% учнів мали постійний доступ до освітнього процесу. Торік це було лише 69%. Найбільше динаміки ми помічаємо в очній формі навчання. Також змінилося змішане навчання, і тільки 28% учнів навчалися у змішаному форматі. І залишається 19% учнів, які навчаються у дистанційному режимі”, – сказав Гурак.

Окрім того, за його словами, у містах школярі мають більше доступу до освітнього процесу, ніж у селах.

Чтайте також:  Фінансовий портрет вчителя початкових класів: яка зарплата у 2024 році

Очільник ДСЯО зауважив, що найбільше втрати в навчанні відбуваються через повітряні тривоги, бойові дії, відсутність доступу до швидкого інтернету й необлаштовані укриття.

Більш як половина опитаних директорів закладів освіти зазначили, що школи не мають умов для проведення уроків у сховищах.

Джерело.


Повернутись вверх