facebook

Дайте вчителям свободу робити те, що вони вміють найкраще: секрет успіху популярних шкіл у США

Дайте вчителям свободу робити те, що вони вміють найкраще: секрет успіху популярних шкіл у США

В популярних школах вчителі мають абсолютну свободу робити те, що вони вміють найкраще. А саме – передавати знання та проводити уроки поза програмою підручників. Про це розповідає один із керівників такого закладу освіти у США Джоел Гербст.

За його словами, педагоги мають автономію у класі, можуть самостійно приймати рішення та планувати послідовність програми навчання, повідомляє Voice of America. Директор школи запевняє, що вчителі, які мають свободу, створюють практичні програми, що допомагають школярам дізнаватися більше.

“Дайте вчителям свободу робити те, що вони вміють найкраще, тобто передавати знання, викладати поза підручником”, – сказав Гербст.

Згідно з проведеними дослідженнями, більшість вчителів відчували стрес та зниження задоволеності роботою, якщо вони не мали відчуття самостійності у класі.

Тож ті заклади освіти, які ввели можливість автономії педагогів, отримали кращі успіхи у результатах навчання школярів. Зокрема, в деяких з них 60 та більше відсотків учнів отримали значно кращі показники, ніж школярі з інших шкіл. Крім того, діти набрали від 1 до 3% найкращих результатів майже з усіх предметів на останніх тестах.

Вчителі, які працюють у популярних школах запевняють, що такий спосіб допомагає через спроби та помилки отримувати гарний результат. Зокрема, багато з них використовують на своїх уроках сучасні технології, обладнання та допомагають дітям підвищити цікавість до предметів.

Чтайте також:  "Ми обмежуємо своїх дітей". Освітянин пояснив, чому в малих селах мають вчитися тільки учні 1-4 класів

Так, наприклад, значна кількість дітей приймала участь у розробці безпілотника, завдяки чому вони виграли в конкурсі у Каліфорнії. Крім цього, завдяки цій дисципліні школярі можуть позмагатися у знаннях з фізики та аеронавтики, які вони вчили у класі.

Джерело.


Повернутись вверх