facebook

“Навіщо тоді школа?” Чому дітям початкових класів категорично не потрібен репетитор

“Навіщо тоді школа?” Чому дітям початкових класів категорично не потрібен репетитор

Докторка педагогічних наук та авторка освітньої програми Анжеліка Цимбалару запевняє, що дітям у початкових класах не потрібні репетитори. За її словами, це колосальні навантаження на школярів, а навчання у школі прирівнюється до праці шахтаря.

Про це вона розповіла в інтервʼю Vikna. Вона зауважує, що для чого дітям відвідувати школу, якщо вони першу половину дня займаються на уроках, а у другій половині вчаться з репетитором.

“Я категорично проти репетиторства взагалі й особливо в початковій школі. Навіщо тоді школа? А про дитину хтось думає, коли вона першу половину дня займається в школі, а другу половину дня — з репетитором? Це колосальні навантаження. До прикладу, є наукові дослідження, які засвідчили, що навчання в школі таке ж важке, як праця шахтаря”, – сказала Цимбалару.

Педагогиня запевняє, що зазвичай батьки хочуть допомогти дитині досягти успіху, винаймаючи репетиторів. Натомість, учні отримують хронічну втому, психологічний дискомфорт та відторгнення від процесу навчання. Зокрема, це може стосуватися і тих дисциплін, яким школяр хотів навчитися.
За її словами, потрібно навчити малюка вмінню вчитися протягом всього життя. Таким чином діти матимуть бажання постійно підвищувати свій фаховий рівень та бути затребуваним фахівцем у дорослому житті.

Чтайте також:  Які зміни принесе учням 10 класу реформа старшої профільної школи

Джерело.


Повернутись вверх