facebook

“Що діти мають навчитися з занурення в багнюку?” В мережі виникла дискусія через відео з дитячого садка Данії

“Що діти мають навчитися з занурення в багнюку?” В мережі виникла дискусія через відео з дитячого садка Данії

Популяризаторка данського способу виховання дітей Ібен Сандал опублікувала відео, як діти радісно граються у калюжах із багнюкою на майданчику садка у Данії. Жінка зауважила, що обожнює такі методи.

За її словами, це не просто розвага для малюків, адже такі методи сприяють сенсорному розвитку, залучаючи всі відчуття. Вона підкреслила, що цього не можна досягти у приміщенні. Проте не всі батьки погодились із таким методом і запитували, чому можуть навчитися діти занурюючись у багнюку. Допис Сандал опублікувала в Instagram.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений The Danish Way™️ (@thedanishway)

“Грати та стрибати в багнюці – це більше, ніж просто розвага – це важливо для сенсорного розвитку дітей. Коли діти брудняться в багнюці, вони задіюють усі свої органи чуття: дотик, зір, нюх і навіть слух. Від відчуття хрускоту між пальцями до земляного запаху, що наповнює повітря, гра в багнюці пропонує багатий сенсорний досвід, який неможливо повторити в приміщенні”, – поділилась Сандал.

Проте дехто з батьків не розумів, чому діти так себе ведуть і зазначали, що не всі будуть раді такому зовнішньому вигляду.

“Має бути баланс. Але це брудне занурення в багнюку занадто. Що діти мають “навчитися” з цього заняття?”.

“Жахливо. Педагоги могли б проявляти більше турботи про дітей та серйозно ставитися до своєї роботи. Брудна калюжа – не місце для рота дитини. Поганий дитячий садок”.

“Чи оцінили б батьки брудний одяг?”.

“Я б так розлютився, якби мої діти прийшли ось так з садочка. Нехай малий грається посеред того, коли він зі мною, щоб я до цього готувався і вдягнувся у відповідний (старий, брудний) одяг”.

Проте знайшлися й ті, хто казав, що це найщасливіші моменти у житті малюків і вони мають отримати такий досвід.

“Тут, в Ірландії, у нас є такі дошкільні школи, ми відправляємо їх з водонепроникним одягом, вони поливають їх шлангом і вони сухі під ним, моя маленька повертається додому з найкращими історіями і потім спить”.

“Так, так, так! Ось так я пам’ятаю, як ріс в Данії, так добре, що я повернувся за власною донькою, щоб піти в садочок в Данію. І так, це звично і точно очікується батьками… Сонце, дощ або сніг вони завжди грають надворі”.

Джерело.


Повернутись вверх