facebook

Вчителька початкових класів за допомогою пластирів пояснила дітям, що таке справедливість, і стала зіркою мережі

Вчителька початкових класів за допомогою пластирів пояснила дітям, що таке справедливість, і стала зіркою мережі

Вчителька молодшої школи Еммі Дженсен, яка працює в інклюзивному класі, розповіла, що багато школярів вважають несправедливим, коли іншим дітям приділяється більше уваги, ніж їм. Тож вона вирішила за допомогою пластирів показати, що таке справедливість.

У відео, яке педагогиня опублікувала у ТікТок, вона ділиться, що під час одного з уроків запитувала учнів хто з них забивав собі колись ліктя. Школярам, які підняли руки, вона роздавала пластирі. Далі вона теж саме запитувала про коліна та голову. Проте, коли вона давала їм медичну стрічку, то наголошувала, що це їм для того, аби заклеїти лікоть.

Школярі були розгублені такою ситуацією, адже не розуміли, чому, якщо вони забили коліно або голову то мають заклеювати лікоть. Джейсен пояснила, що вона роздала усім одне й те ж саме – пластир. Більшості із школярів це не допомогло. Таким чином вчителька хотіла показати, що всі отримують однакове, проте не кожному це потрібно для досягнення успіху.

@aimeesedventures #howiteach fairness to my #elementarystudents #iteach #backtoschool #teachersoftiktok #teachersontiktok #teacher #teachingontiktok #classroom ♬ original sound – Aimee | Elementary Teacher

“Незважаючи на те, що я давала те саме (пластир) усім, хто постраждав, більшості з них це не допомогло. Тобто попри те, що діти отримують все однакове, не означає, що вони матимуть саме те, що їм потрібно у досягненні успіху”, – каже педагогиня.

Чтайте також:  Наталія Піпа: Амбітна ціль профільної школи – підготовка до ЗНО без репетиторів

Вона додає, що після цього уроку школярі стали більш чуйними до своїм однокласників, які потребують допомоги. Зокрема, учні стали розуміти, чому дітям з діабетом потрібна додатковий перекус, школярам з аутизмом шумопоглинаючі навушники, а учням із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності фіджет-спінер.

За її словами, таким чином, вона провела урок справедливості. Як вчителька, яка працює в інклюзивному класі, вона допомагає багатьом дітям адаптуватися до певних умов. Проте не всі учні розуміють, чому їхнім однокласникам потрібна більша увага.

Тож тепер, коли хтось зі школярів каже, що це не справедливо, вона їм відповідає лиш одне слово – “пластир” і діти все одразу розуміють. Дженсен додає, що не з усіма школярами можна використовувати однаковий підхід. Зокрема, деяких з учнів може відволікати фіджет-спінер, а іншим він стане у нагоді під час уроку.

Відео зібрало понад 1,6 мільйона лайків і близько 6 мільйонів переглядів. Багато користувачів TikTok хвалили Еймі за її методи, а деякі закликали викладати уроки дорослим, яким вони дуже потрібні.

“Спасибі вам! Дякуємо, що навчаєте своїх учнів тому, що всі ми маємо різні потреби, щоб стати успішними! Неймовірно”.

“Я викладаю в клубі різноманітності, і це чудово підійде для навчання справедливості проти рівності! Дякую”.

Чтайте також:  Підготовка до нового навчального року 2024/2025 у закладах освіти...

“Дивно, як ви взяли складну концепцію та пояснили її простим способом, щоб усі зрозуміли! Хороша робота”.

“Як мама, яка має сина з аутизмом і сина з СДУГ, я страшенно люблю вас”.

Джерело.


Повернутись вверх