facebook

“Проводьте час якісно”. Три приклади з життя, які спростовують популярний метод виховання дітей

“Проводьте час якісно”. Три приклади з життя, які спростовують популярний метод виховання дітей

Багато досліджень вказують на те, що дітям не важливо скільки часу з ними проводять батьки, головне аби таке спілкування було якісним. Проте, не всі фахівці з цим погоджуються. Наприклад, згідно з аналізом, кількість часу також позитивно впливає на виховання, особливо це стосується підлітків. Зокрема, ті школярі, які мали вдосталь спілкування з мамою, мали менше випадків правопорушень.

Yourtango зібрав три приклади з життя, які спростовують популярний метод виховання дітей та показують важливість кількості проведеного разом часу. Експерти запевняють, що у всьому має бути баланс. Проте батькам варто памʼятати, що якщо вони хочуть, аби сини та доньки проводили з ними багато часу, коли вони будуть у похилому віці, їм треба зробити те саме для них зараз.

Замовлення улюбленої кави

Експерти радять уявити ситуацію, коли ви приходите в свою улюблену кав’ярню, замовляєте свою улюблену каву найбільшого розміру. Натомість, бариста простягає маленьке горнятко напою. Уявіть, що це розмір стаканчика, який ви отримуєте у стоматолога для полоскання.

Замість своєї звичайної улюбленої порції ви отримуєте міні-версію з коментарем, що це кава із зерен найвищої якості. Можна подумати, що це мило, проте бажання отримати свій надзвичайно великий напій нікуди не зникло.

Чтайте також:  Чому діти, які перебувають за кордоном, повинні ходити у місцеві школи: у МОН повідомили про ризики

Вечір побачення з чоловіком

Вечір побачень – одна із можливостей, яка допомагає відновити звʼязок та покращити стосунки. Адже можна насолоджуватися їжею, без необхідності нарізати комусь мʼясо або слідкувати, аби не перекинувся суп. Можна поспілкуватися, не перериваючись для відповідей на питання дітей та не хвилюватися, що вони перевертають квартиру, адже з ними зараз найкраща няня.

І в той самий момент, коли ви нарешті можете побути разом лише вдвох, чоловік каже, що ви гарно провели час, проте йому потрібно піти зробити кілька справ. Такого, мабуть, мало хто очікуватиме.

Спланувати час з дитиною

Фахівці пропонують уявити ситуацію, коли батьки нарешті дочекались свою дитину з коледжу або університету на літні канікули. Дорослі вже спланували час, як вони зможуть його провести, аби поспілкуватися та пограти у сімейні ігри.

І ось, як тільки-но починається грайлива балаканина, син виграє першу роздачу, лунає дзвінок у двері і приходить його друг зі школи. Хлопець бере свої ключі та каже, що ви гарно провели час і він буде вдома опівночі.

Експерти запевняють, що це нормальна поведінка для підлітків, проте дорослим варто памʼятати, що вони батьки, а не діти, і не робити так зі своїми синами та доньками.

Чтайте також:  У 1 класі не більше 24 школярів: освітній омбудсмен назвав проблеми нового закону. Що потрібно знати...

Джерело.


Повернутись вверх