facebook

Зарплата – 3 тисячі гривень: заступниця Лісового озвучила головну проблему дошкілля

Зарплата – 3 тисячі гривень: заступниця Лісового озвучила головну проблему дошкілля
Одна з головних проблем у сфері дошкілля України сьогодні – це зарплата. У середньому вихователь отримує 7,9 тисячі гривень.
Джерело:NV
Про це розповіла заступниця міністра освіти і науки Євгенія Смірнова. І уточнила, що буває й таке, що вихователі отримують по 3 – 3,2 тисячі гривень.

Заступниця Лісового назвала головну проблему сфери дошкілля
Смірнова зізналася, що не могла зрозуміти, що мотивує вихователів з низькою зарплатою ходити на роботу.

Однак потім, після розмов з багатьма вихователями та виховательками, методистами, я зрозуміла: в жодній іншій професії ви не знайдете такої віддачі, яку вам дадуть діти. Бо ти приходиш на своє робоче місце, а тебе обіймають і кажуть, що ти найкраща та найдобріша,– вважає заступниця міністра.

Тому вважає, що таких людей на цій роботі тримають саме діти.

Попередньо, в нас було сім різних моделей підвищення зарплат, зараз з них на столі залишилось три, й ми опрацьовуємо їх вже фінально,– додала Смірнова.

Вона переконана, що повага до професії, хоч і базується на заробітних платах, але залежить і від визнання суспільства. Натомість ми наче забуваємо про деякі професії, зокрема й про вихователів. А у них, переконана посадовиця, надважка робота: 40 годин на тиждень, кримінальна відповідальність за життя та здоров’я дітей.

Чтайте також:  Зарплата зросте до 16 тисяч гривень: українців обнадіяли квітневим підвищенням

Джерело.


Повернутись вверх