facebook

Знайшли винного: у школі на дітей впало старе вікно – в інциденті звинуватили вчителя

Учні серйозно травмувалися, а педагог отримав догану «за порушення шкільних правил карантину». 

Суворі карантинні обмеження вкупі з ремонтом, який востаннє робили 60 років тому, можуть призвести до негативних наслідків. Так трапилося в одній зі шкіл у Сумах: під час уроку фізкультури, що проводився у спортзалі, на двох четвертокласників впало вікно. Дітей направили до лікарні з ранами шиї та голови. Про цей йдеться у сюжеті ТСН.

Батьки інцидентом приголомшені й вже звернулися до поліції з вимогою розслідувати справу. У колективному зверненні насамперед йдеться про те, що школа має замінити старезні дерев’яні вікна, яким понад півсторіччя.

Коли я приїхала забирати свого сина, він був увесь обсипаний дрібним склом, він навіть боявся встати, щоб не порізатися ще більше. Я шокована, – розповідає мама Артема, одного з поранених четвертокласників.

На голову іншої дитини впали металеві віконні грати, тож довелося накладати шви. У ситуації звинуватили вчителя фізкультури, який через холодну погоду на вулиці вирішив провести урок у спортзалі закладу. В результаті педагог отримав догану «за порушення шкільних правил карантину», а дирекція вибачилася перед батьками.

Як батькам, для нас цього замало. Нам важливо віддавати дітей зранку до школи й забирати їх здоровими, а не на швидкій, – пояснила мати Артема.

Тетяна Волкова, директорка закладу освіти, переконана: вікна згнити не могли, їх цьогоріч перевіряли на міцність.

Це пориви вітру, тільки вони. Іншої причини бути не може, – наголосила Волкова.

Старе розбите вікно, що випало, вже встигли відремонтувати, однак використали для цього таке ж старе скло. Директорка пообіцяла у майбутньому замінити усі дерев’яні вікна на пластикові, а поки для цього шукатимуть гроші.

Чтайте також:  Скільки вчителів в Україні хворіють на коронавірус та чому тестування у школах є проблемою

Дітей до спортзалу не пускатимуть – усі уроки фізкультури проводитимуть на вулиці до мінус 15. Та хто відповідатиме за те, що учень може підхопити запалення легень за такої температури – невідомо.

І, зрештою, чи доцільно звинувачувати вчителя у порушенні карантинних норм, якщо у старому спортзалі впало вікно? Адже йдеться не про випадок захворювання на коронавірус, а про неналежний стан будівлі.

Джерело.


Повернутись вверх