facebook

Школярам виплачуватимуть гроші за успіхи у навчанні

Школярам виплачуватимуть гроші за успіхи у навчанні

Інформує Всеосвіта.

У Чернігові школярам-пільговикам виплачуватимуть по 3200 гривень за відмінні результати навчання. Виплата встановлена на рівні прожиткового мінімуму для дітей та буде нараховуватися за результатами семестру двічі на рік.

Виконавчий комітет Чернігівської міськради сьогодні, 28 лютого, прийняв новий порядок виплат допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, дітям загиблих захисників чи захисниць України. Про це повідомляє інформаційний онлайн-ресурс «Суспільне Новини».

Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура розповів, що анонсована виплата встановлена на рівні прожиткового мінімуму для дітей та буде нараховуватися за результатами семестру двічі на рік.

Учням, які навчаються на 10—12 балів або мають високий рівень результатів навчання – 100 % від прожиткового мінімуму, який затверджений на 1 січня 2024 року для дітей від 6 до 18 років. І учням, які навчаються на 7—12 балів або мають достатній рівень результатів навчання — 65 %. Прожитковий мінімум для дітей від 6 до 18 років станом на 1 січня 2024 року встановлений 3 196 гривень, — сказав посадовець.

Чтайте також:  Як зміняться зарплати вчителів у 2024 році, – розповіли в МОН

Джерело.


Повернутись вверх