facebook

“Дибіляка і скотиняка”: резонансне приниження вчителькою учня, який висвітлив на загал ґандж з харчуванням у школі

“Дибіляка і скотиняка”: резонансне приниження вчителькою учня, який висвітлив на загал ґандж з харчуванням у школі

Вчителька принижувала учня на очах в інших школярів та обзивала його словами “дибіляка та скотиняка”. Так педагогиня відреагувала на те, що хлопець виклав у мережу відео зі шкільної їдальні, де у піці знайшов довгу нитку. Інцидент стався в сусідньому з Тернополем обласному центрі, у ліцеї №18 у Рівному.

Про інцидент повідомляє Оглядач з посиланням на РадіоТрек. Як виявилося пізніше, нитка в їжі опинилась через те, що кухарка спекла піцу та накрила її рушником. Стосовно відео, де вчителька принижує школярів, в ситуацію втрутився керівник міського управління Андрій Мазур, який назвав дії працівниці неприпустимими й її буде притягнуто до відповідальності.

“Ти дибіляка непотрібний, ти скотиняка. Що тепер робити? Нащо скинув? Він скинув не в телеграмі, він скинув в Рівне. Нащо ти скинув! То бляха-муха, скинь як мати з батьком сваряться і всім в телеграм”, – відреагувала вчителька.

На скандал також відреагувало представництво Уповноваженого Верховної ради з прав людини у Рівненській області. Відомство направило відповідний лист до Управління освіти, аби отримати пояснення щодо цієї ситуації.

Чтайте також:  Гойдатися на стільцях – нормально. Вчителька пояснила, чому не треба сварити дітей за фізичну активність на уроках

За словами представника Уповноваженого в області Олександра Корнійчука, така поведінка порушує права школяра на гідне ставлення, що закріплено статтею 19 Конвенції ООН про права дитини.

Стало відомо, що це вчителька польської мови та класна керівниця хлопця, який виклав відео. Педагогиня не вперше веде себе таким чином. Зокрема, Telegram-канал “Рівне 1283” отримав ще відео від школярів, як ця ж працівниця закладу освіти дає ляпаса учню.

В школі перебуває комісія разом з керівником міського управління Мазуром, аби розібратися в усіх подробицях інциденту.

Джерело.


Повернутись вверх