facebook

Канікули: коли та скільки відпочиватимуть школярі у 2024 році?

Канікули: коли та скільки відпочиватимуть школярі у 2024 році?

Цьогоріч, через війну навчальний рік триватиме довше, проте весняні канікули 2024 почнуться за планом і триватимуть тиждень.

Про це повідомляє РБК-Україна.

МОН пропонує запровадити весняні канікули з 25 по 31 березня. У Міністерстві освіти і науки додали, що цей графік є рекомендованим і кожен навчальний заклад ухвалюватиме рішення самостійно.

Законом “Про повну загальну середню освіту” встановлено, що протягом навчального року у школярів має бути не менше 30 календарних днів відпочинку. Проте в кожному окремому навчальному закладі дати всіх канікул встановлює педагогічна рада здебільшого відповідно до рекомендацій Міносвіти.

В умовах війни організація навчального процесу залежить від безпекової ситуації у регіонах. Рішення ухвалюють місцеві державні/військові адміністрації.

Раніше у МОН наголошували, що в разі потреби у школах можуть запровадити довготривалі канікули, до прикладу, якщо будуть перебої з електроенергією. Втім поки такого сценарію вдається уникнути.

Свято останнього дзвоника, за планом, має відбутися 31 травня.

Чтайте також:  Безгін: Набагато дешевше зробити дорогу і придбати автобус, ніж утримувати будівлю, в якій вчиться 10 дітей

Джерело.


Повернутись вверх